Reklama


Kim jesteśmy?


Jedź i Jedz to portal poświęcony turystyce żywności i wina – tworzony z myślą o propagowaniu tej formy rekreacji wśród wszystkich miłośników jedzenia i podróży. Śledzimy bieżące wydarzenia kulinarne, przybliżamy najciekawsze miejsca i nieustannie odkrywamy kulisy międzynarodowej kuchni. Turystom-smakoszom (przyszłym i obecnym) proponujemy wspólną wyprawę – szlakiem „najsmaczniejszych” zakątków w Polsce i na świecie.

W naszym serwisie publikujemy nie tylko aktualne wydarzenia związane ze światem kulinariów, ale też artykuły na temat turystyki żywności i wina, recenzje książek o tematyce kulinarnej, relacje z bieżących imprez kulinarnych oraz obszerne galerie zdjęć. Oprócz tego portal zawiera bazę najpopularniejszych programów podróżniczo-kulinarnych – z opisami, zdjęciami i filmami. Regularnie uzupełniamy encyklopedię potraw i produktów kuchni światowej. Posiadamy również kalendarium aktualnych imprez kulinarnych oraz specjalnie przygotowaną wersję mobilną serwisu na iPada.

Do kogo kierujemy ofertę?


Nasz portal to idealne miejsce promocji dla organizatorów imprez kulinarnych, właścicieli gospodarstw agroturystycznych i restauracji, a także biur turystycznych, posiadających w swojej ofercie podróże kulinarne. Chętnie nawiążemy współpracę z podmiotami działającymi w branży żywieniowej lub turystyczno-żywieniowej, dążącymi do systematycznego zwiększania grona odbiorców. Naszą ofertę kierujemy ponadto do wydawnictw, specjalizujących się w publikacjach o tematyce podróżniczej lub kulinarnej.

Dlaczego warto się u nas reklamować?


JedzJedz.pl to przestrzeń odwiedzana przez dwa typy użytkowników: internautów poszukujących niecodziennych miejsc i smaków, a także odbiorców zainteresowanych tematem kultury kulinarnej mniej lub bardziej popularnych zakątków świata. Materiały promocyjne zamieszczane na naszym portalu stanowią pierwszy krok do nawiązania kontaktu z tak nakreśloną grupą docelową. Sposób prezentowania treści reklamowych w serwisie JedzJedz.pl nie jest przy tym inwazyjny – nie wzbudzi więc niechęci i irytacji u odbiorców, a zarazem potencjalnych klientów Państwa firmy.

Jakie mamy statystyki?


Co miesiąc odwiedza nas ponad 2500 unikalnych użytkowników.

POBIERZ NASZĄ OFERTĘ


< sierpień 2012 >
Pn Wt Śr Cz Pi Sb Nd
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2